• PRINT
  • E-MAIL
A A A
novosti

Oglas za posao - studenti

Petrokov d.o.o. traži studenta arhitekture (m/ž) za rad u maloprodajnom salonu u Zagrebu.
Rok prijave: 16.2.2015.
Poslodavac: Petrokov d.o.o.

Opis posla: Petrokov d.o.o. traži studenta arhitekture
(m/ž) za rad u maloprodajnom salonu u
Zagrebu, Ravnice, II Maksimirsko naselje
17., savjetovanje i osmišljavanje interijera
kupaonica, stambenih i poslovnih prostora

Uvjeti: - poznavanje rada u AutoCAD-u
- iskustvo u nekom od programa za 3D modeliranje (prednost - Visoft)
- komunikativnost
- odgovornost
- poznavanje asortimana tvrtke, ali nije uvjet

Vještine: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Internet

Vrsta zaposlenja: Studentski ugovor, rad uglavnom u popodnevnim satima (4 sata),
3 dana u tjednu (po potrebi i više)

Trajanje ugovora ovisno o potrebama i dinamici posla.

Kontakt osoba: Goran Vujić, Voditelj poslovnica Ravnice (Zagreb) i Rijeka

Kratak životopis pošaljite na: arhitekti.hr@gmail.com

Komentari

Trenutno nema komentara.
  • Share |

BRZA PRETRAGA

POKROVITELJI

Caparol